Współpracownicy

Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi i adwokatami z innych miast oraz innych krajów, zapewniając obsługę — również w języku polskim — na terenie m.in. USA, Czech i Słowacji.

Od kancelarii prawnych coraz częściej oczekuje się nie tylko skutecznego doradztwa prawnego, ale również finansowego i biznesowego. Wiedza i doświadczenie naszych partnerów: doradców podatkowych, finansistów oraz biegłych rewidentów ułatwiają sprostanie takim oczekiwaniom.

Artur Kosiński - adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Sędzia Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Katowicach. Ma doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej dla samorządów. W praktyce adwokackiej koncentruje się na szeroko rozumianym prawie cywilnym z uwzględnieniem aspektów prawa gospodarczego oraz na prawie karnym.

Kamil Książek

Aplikant adwokacki Izby Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał w administracji publicznej oraz w kancelariach adwokackich. Główne obszary jego zainteresowań to prawo karne oraz prawo administracyjne.

Marta Lesiak

Aplikant radcowski Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, odbywając w czasie studiów praktyki w kancelariach radcowskich oraz komorniczych. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajdują się prawo cywilne, prawo administracyjne oraz prawo rodzinne. Prywatnie miłośniczka jeździectwa oraz literatury pięknej i klasyki kryminału.